Warning: Declaration of QuietSkin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /data02/virt55637/domeenid/www.bustrip.ee/htdocs/wp-content/plugins/ocean-extra/includes/wizard/classes/QuietSkin.php on line 12
"ONCE" - BusTrip
Välja müüdud!

“ONCE”

Muusikal

Ugala Teatris, Viljandis

16. veebruaril, 2019 (laupäev)

 Reisi hind 46€ / in.

Share on facebook
Jaga sõpradega

Muusikal “ONCE”

Näidendi autor Enda Walsh
Muusika ja laulusõnad Glen Hansard ja Markéta Irglová
Tõlkijad Liis Aedmaa ja Laura Kalle
Laulusõnad tõlkinud Andres Noormets
Lavastaja Taago Tubin
Muusikajuht Peeter Konovalov
Bändijuht Andre Maaker
Kunstnik Liisa Soolepp
Liikumisjuht Raido Mägi
Valguskunstnikud Villu Konrad ja Laura Maria Mäits

Mängivad Priit Võigemast (külalisena), Laura Kalle, Tarvo Vridolin, Jaanus Mehikas (külalisena), Maarja Mitt (külalisena), Sänni Noormets (külalisena), Margus Vaher, Terje Pennie, Mihkel Kuusk (TÜ VKA), Karl Kena, Martin Mill, Andre Maaker (külalisena)

John Carney mängufilmil põhinev muusikal “Once” (“Ükskord”) on isemoodi lugu üksindusest, kirest ja lootustest. Samuti muusika rollist meie elus.

Iirlasest hobimuusik, kes on pettunud armastuses ja hüljanud oma unistused, kohtub Dublini tänaval juhuslikult noore tšehhi neiuga. Ühine kirg muusika vastu lähendab neid teineteisele ja sõprusest areneb midagi enamat. Süttivad lootused, muusika saab uue hingamise, kuid puhkev armastuslugu seab nad keeruliste valikute ette.

Loo lavaversiooni muudab eriliseks, et näitetrupp toimib ühtlasi ka bändina ja kogu muusika luuakse elavas ettekandes. Muusikali libreto autoriks on tuntud iiri näitekirjanik Enda Walsh, muusika ja laulusõnad on loonud filmis peaosi mänginud Glen Hansard ja Markéta Irglová.

Reisikava:

9:50 väljasõit Saue Kaubakeskuse eest
10:05 väljasõit Keila Kultuurikeskuse eest
10:45 väljasõit Tallinnas Estonia Teatri eest Teatriväljakult
13:00 jõuame Viljandisse
14:00 – 16:20 etendus
u. 18:45 tagasi Tallinnas
u. 19:25 tagasi Keilas
u. 19:40 tagasi Sauel

Close Menu