2 kohta veel

“Valgamaa – Eesti lõunavärav”

 

2- päevane pakettreis Valgamaale

20. – 21. juulil, 2019 (laupäev – pühapäev)

 Reisi hind 135€ / in.

Share on facebook
Jaga sõpradega

Sel aastal keerame bussinina lõunasse ning sõidame uudistama, mida näitab meile Valgamaa.
2 päeva jooksul saame nautida sealset looduslikult ja kultuuriliselt- ajalooliselt väga mitmekesist vaatemängu.
Valgamaal on küllalt nii kuppelmaastikku, kui tasandikke, mitmeid jõgesid ning maakond on väga järvederohke.
Valga linn on maakonna keskuseks. Peale selle on linnadest veel Otepää ja Tõrva. Neid kõiki reisil ka läbime, veidi pikemalt viibime  talvepealinnas Otepääl ja piirilinnas Valgas, kus ka sealseid huvitavaid paiku näeme.
Reisil imetleme veel uhkeid Sangaste ja Taagepera losse, vaatame Karula Rahvuspargi külastuskeskusesse, ka Helme koopad ja linnusevaremed on huvitavad… oi, vaadata on ikka väga palju! Me ei piirdu sellel reisil ainult  Valgamaa pakutavaga, vaid käime ka Tartumaal asuvas Hellenurme vesiveskis ja Võrumaal tegutsevas MTÜ Maavillane Villakojas näeme, mida lahedat saab valmistada  lambavillast- ja nahast.
Majutus on Karula rahvuspargi lähistel asuvas võrratus ja võrratu pererahvaga Nakatu turismitalus. Seal sööme ka õhtusööki ja järgmisel hommikul hommikusööki. Õhtul on soovijatel võimalik pisku lisatasu eest ka saunatada ja kes soovib karaski valmistamise selgeks saada, siis talu perenaine võib seda ka õpetada, seda ka lisatasu eest.
Kogu “Valgamaa – Eesti lõunavärav” reisi saadab ja räägib veel huvitavamaks giid Arne Timm (MTÜ Loodusring).

Reisi hind, 135€/inimene, sisaldab: bussitransporti 20- kohalise bussiga, giiditeenust, majutust, 1 õhtusööki, 1 hommikusööki, Hellenurme vesiveski külastust, MTÜ Maavillane Villakoja külastust.

Close Menu